|
29 |
|
72 |
Stephen-Argyle Central High School - Subsection 8A West Quarterfinal
|
|
|
46 |
|
74 |
Humboldt High School - Section 4AA Second Round
|
|
|
38 |
|
61 |
Rogers High School - Section 8AAAA Quarterfinal
|
|
|
12 |
|
71 |
Cromwell High School - Section 7A Second Round
|
|
|
49 |
|
74 |
St. Peter High School - Subsection 2A North Semifinal
|
|
|
37 |
|
63 |
Lake Crystal Memorial High School - Subsection 2A South Semifinal
|
|
|
39 |
|
41 |
New Prague High School - Section 2AA Quarterfinal
|
|
|
37 |
|
47 |
Mankato East Senior High School - Section 2AA Quarterfinal
|
|
|
28 |
|
81 |
Pequot Lakes High School - Section 7AA First Round
|
|
|
49 |
|
53 |
Mesabi East High School - Section 7AA First Round
|
|
|
28 |
|
76 |
St. Michael-Albertville High School - Section 8AAAA Quarterfinal
|
|
|
63 |
|
73 |
Crosby-Ironton High School - Section 7AA First Round
|
|
|
15 |
|
65 |
Proctor High School - Section 7AA First Round
|
|
|
54 |
|
92 |
Marshall School - Section 7AA First Round
|
|
|
31 |
|
79 |
Esko High School - Section 7AA First Round
|
|
|
32 |
|
89 |
Virginia High School - Section 7AA First Round
|
|
|
22 |
|
53 |
Pierz Healy High School - Section 7AA First Round
|
|
|
36 |
|
29 |
Hope Academy - Section 4A First Round
|
|
|
50 |
|
53 |
Pine River-Backus High School - Subsection 5A West Quarterfinal
|
|
|
27 |
|
61 |
Belgrade-Brooten-Elrosa High School - Subsection 5A West Quarterfinal
|
|
|
30 |
|
45 |
Liberty Classical Academy - Section 4A First Round
|
|
|
21 |
|
67 |
Eagle Ridge Academy - Section 4A First Round
|
|
|
15 |
|
75 |
Hancock High School - Subsection 6A South Quarterfinal
|
|
|
45 |
|
61 |
Browerville High School - Subsection 5A West Quarterfinal
|
|
|
43 |
|
53 |
Nevis Public School - Subsection 5A West Quarterfinal
|
|
|
19 |
|
56 |
Braham High School - Subsection 5A East Quarterfinal
|
|
|
51 |
|
53 |
Barnum High School - Subsection 5A East Quarterfinal
|
|
|
61 |
|
69 |
Ogilvie High School - Subsection 5A East Quarterfinal
|
|
|
34 |
|
77 |
Swanville High School - Subsection 5A East Quarterfinal
|
|
|
12 |
|
83 |
Providence Academy - Section 5AA First Round
|
|
|
46 |
|
64 |
Rockford High School - Section 5AA First Round
|
|
|
24 |
|
75 |
Annandale High School - Section 5AA First Round
|
|
|
28 |
|
70 |
Maranatha Christian Academy - Section 5AA First Round
|
|
|
16 |
|
73 |
Watertown-Mayer High School - Section 5AA First Round
|
|
|
37 |
|
44 |
North Community High School - Section 5AA First Round
|
|
|
54 |
|
39 |
Blake School - Section 5AA First Round
|
|
|
33 |
|
67 |
Maple Grove High School - Section 5AAAA Quarterfinal
|
|
|
50 |
|
63 |
Champlin Park High School - Section 5AAAA Quarterfinal
|
|
|
47 |
|
60 |
Spring Lake Park High School - Section 5AAAA Quarterfinal
|
|
|
62 |
|
64 |
Roseville High School - Section 5AAAA Quarterfinal
|
|
|
24 |
|
39 |
Concordia Academy - Section 4AA Second Round
|
|
|
35 |
|
59 |
Columbia Heights High School - Section 4AA Second Round
|
|
|
40 |
|
69 |
Cass Lake-Bena High School - Subsection 8A East Quarterfinal
|
|
|
11 |
|
47 |
Fosston High School - Subsection 8A East Quarterfinal
|
|
|
39 |
|
61 |
Greenbush-Middle River School - Subsection 8A West Quarterfinal
|
|
|
70 |
|
76 |
Rocori High School - Section 8AAA Quarterfinal
|
|
|
52 |
|
63 |
Roseau High School - Section 8AA First Round
|
|
|
59 |
|
58 |
Parkers Prairie High School - Subsection 6A South Quarterfinal
|
|
|
45 |
|
55 |
Pelican Rapids High School - Section 8AA First Round
|
|
|
27 |
|
54 |
Menahga Public School - Section 8AA First Round
|
|
|
41 |
|
59 |
Crookston High School - Section 8AA First Round
|
|
|
41 |
|
76 |
Hawley High School - Section 8AA First Round
|
|
|
34 |
|
55 |
Barnesville High School - Section 8AA First Round
|
|
|
36 |
|
88 |
Fergus Falls High School - Section 8AA First Round
|
|
|
41 |
|
64 |
Perham High School - Section 8AA First Round
|
|
|
39 |
|
41 |
Brainerd High School - Section 8AAAA Quarterfinal
|
|
|
24 |
|
59 |
Elk River High School - Section 8AAAA Quarterfinal
|
|
|
77 |
|
67 |
Clearbrook-Gonvick High School - Subsection 8A East Quarterfinal
|
|
|
41 |
|
52 |
Fertile-Beltrami High School - Subsection 8A East Quarterfinal
|
|
|
55 |
|
63 |
Warren Alvarado Oslo School - Subsection 8A West Quarterfinal
|
|
|
52 |
|
56 |
Grygla Elementary and High School - Subsection 8A West Quarterfinal
|
|
|
36 |
|
55 |
St. Agnes High School - Section 4AA Second Round
|
|
|
27 |
|
91 |
Holy Family Catholic High School - Section 5AA First Round
|
|
|
57 |
|
59 |
Holdingford High School - Section 6AA First Round
|
|
|
33 |
|
69 |
Herman Norcross High School - Subsection 6A South Quarterfinal
|
|
|
48 |
|
51 |
Brandon-Evansville High School - Subsection 6A South Quarterfinal
|
|
|
29 |
|
39 |
Detroit Lakes High School - Section 8AAA Quarterfinal
|
|
|
38 |
|
55 |
New York Mills Secondary - Subsection 6A North Quarterfinal
|
|
|
56 |
|
50 |
Henning High School - Subsection 6A North Quarterfinal
|
|
|
51 |
|
65 |
Breckenridge High School - Subsection 6A North Quarterfinal
|
|
|
45 |
|
63 |
Underwood High School - Subsection 6A North Quarterfinal
|
|
|
23 |
|
79 |
Sauk Centre High School - Section 6AA First Round
|
|
|
58 |
|
44 |
Spectrum High School - Section 6AA First Round
|
|
|
46 |
|
65 |
Centennial High School - Section 7AAAA Quarterfinal
|
|
|
38 |
|
54 |
Foley High School - Section 6AA First Round
|
|
|
52 |
|
67 |
Kimballl High School - Section 6AA First Round
|
|
|
42 |
|
58 |
Osakis High School - Section 6AA First Round
|
|
|
39 |
|
55 |
Milaca High School - Section 6AA First Round
|
|
|
43 |
|
57 |
Andover High School - Section 7AAAA Quarterfinal
|
|
|
49 |
|
59 |
Blaine High School - Section 7AAAA Quarterfinal
|
|
|
38 |
|
65 |
Cambridge-Isanti High School - Section 7AAAA Quarterfinal
|
|
|
66 |
|
45 |
New Prague High School - Section 2AA Quarterfinal
|
|
|
51 |
|
52 |
Mankato East Senior High School - Section 2AA Quarterfinal
|
|
|
52 |
|
78 |
Lake Crystal Memorial High School - Subsection 2A South Semifinal
|
|
|
53 |
|
49 |
St. Peter High School - Subsection 2A North Semifinal
|
|