Thursday
Bemidji vs. Duluth East, 6:45 PM
Shakopee vs. Minnehaha Academy, 7 PM
Hastings vs. Henry Sibley, 7:30 PM
Friday
Northern Lakes vs. Eveleth-Gilbert, 6:45 PM
Bloomington Jefferson vs. Cloquet-Esko-Carlton, 7 PM
Hibbing vs. International Falls, 7:10 PM
Detroit Lakes vs. Prairie Center, 7:15 PM
Saturday
Tuesday
Coon Rapids vs. Totino-Grace, 7 PM
Thursday
Mounds View vs. St. Paul Academy, 7 PM
Detroit Lakes vs. Wadena-Deer Creek, 7 PM
Cretin-Derham Hall vs. Breck, 7:15 PM
Cloquet-Esko-Carlton vs. Hibbing-Chisholm, 7:15 PM
Bloomington Jefferson vs. Blake, 7:30 PM
Friday
Hutchinson vs. Waconia, 7:15 PM
North Wright County vs. Bemidji, 7:15 PM
Saturday
Monday
Tuesday
Crosby/Ironton vs. Proctor, 7 PM
Pequot Lakes vs. Grand Rapids, 7 PM
Thursday
Fosston vs. Win-E-Mac, 6:30 PM
St. Paul Academy vs. Minnehaha Academy, 7 PM
Southwest Christian vs. Breck, 7 PM
New Ulm vs. Blue Earth Area, 7 PM
Benilde-St. Margaret's vs. Rosemount, 7 PM
Sibley East vs. Janesville-Waldorf, 7:15 PM
Albany vs. New London-Spicer, 7:15 PM
Atwater-Cosmos-Grove City vs. Osakis, 7:15 PM
Friday
New Prague vs. Shakopee, 6:30 PM
Dassel-Cokato vs. Kimball, 7 PM
Providence Academy vs. Rockford, 7 PM
Southland vs. St. Charles, 7 PM
South St. Paul vs. Mounds Park Academy, 7 PM
Dover-Eyota vs. Maple River, 7 PM
Grand Meadow vs. Lanesboro, 7 PM
Royalton vs. Pillager, 7:15 PM
St. Clair vs. Janesville-Waldorf-Pemberton, 7:15 PM
Bethlehem Academy vs. Blooming Prairie, 7:15 PM
Moose Lake-Willow River vs. Barnum, 7:15 PM
Plainview-Elgin-Millville vs. Chatfield, 7:15 PM
Melrose Area vs. Montevideo, 7:30 PM
Canby vs. Yellow Medicine East, 7:30 PM
Minneota vs. Tracy-Milroy-Balaton, 7:30 PM
Hastings vs. Park of Cottage Grove, 7:30 PM
Saturday
Bemidji vs. St. Cloud Apollo, 2:30 PM
Detroit Lakes vs. Sartell, 2:45 PM
Christ's Household of Faith vs. Providence Academy, 3:30 PM
Glencoe-Silver Lake vs. Maple River, 4:30 PM
Monday
Tuesday
New London-Spicer vs. Montevideo, 7:30 PM
Minneota vs. Yellow Medicine East, 7:30 PM
Thursday
Crosby/Ironton vs. Aitkin, 7 PM
Kimball vs. Dassel-Cokato, 7 PM
Thief River Falls vs. Ada-Borup/NCW, 7 PM
Clearbrook-Gonvick vs. Mahnomen/Waubun, 7 PM
Centennial vs. Lakeville North, 7 PM
McGregor vs. Cromwell, 7:15 PM
St. Clair vs. Janesville-Waldorf-Pemberton, 7:15 PM
Barnum vs. Moose Lake-Willow River, 7:15 PM
Jackson County Central vs. Martin County West, 7:15 PM
Clinton-Graceville-Beardsley vs. West Central Area, 7:30 PM
Friday
St. Cloud Apollo vs. Albany, 7:15 PM
Long Prairie-Grey Eagle vs. Osakis, 7:15 PM
Morris Area/Chokio-Alberta vs, Minnewaska Area, 7:30 PM
Saturday
Lakeview vs. Minnewaska Area, 12 PM
International Falls vs. Virginia, 2:10 PM
Tag(s): Jackson County Central Lakeview Minneota Yellow Medicine East St. Cloud Apollo Kimball Albany Isle Blake Bemidji Grand Rapids International Falls Virginia South St. Paul Crosby-Ironton Aitkin Hill City/Northland Clearbrook-Gonvick Thief River Falls Centennial Henning Pillager Clinton-Graceville-Beardsley West Central Mahnomen/Waubun Ada-Borup West Barnum Esko Moose Lake/Willow River Cromwell-Wright McGregor Long Prairie-Grey Eagle Osakis Lakeville North Martin County West St. Clair Janesville-Waldorf-Pemberton Montevideo Minnewaska Morris Area/Chokio-Alberta Dassel-Cokato New London-Spicer