Boys' Basketball
Monday
Tuesday
Milbank vs. Ortonville, 5:45pm
Apple Valley vs. Prior Lake, 7pm
Lakeville North vs. Lakeville South, 7pm
St. Croix Lutheran vs. Concordia Academy, 7pm
Totino-Grace vs. Maple Grove, 7pm
Chaska vs. Bloomington Jefferson, 7pm
Hastings vs. North St. Paul, 7pm
Belgrade-Brooten-Elrosa vs. Kimball Area, 7:15pm
Park of Cottage Grove vs. Woodbury, 7:15pm
Wednesday
Robbinsdale Cooper vs. Maple Grove, 7pm
Thursday
MACCRAY vs. Tracy-Milroy-Balaton, 6pm
North Branch vs. Princeton, 7pm
North St. Paul vs. St. Thomas Academy, 7pm
Friday
Lakeville South vs. Apple Valley, 7pm
Farmington vs. Lakeville North, 7pm
Maple Grove vs. Armstrong, 7pm OR here
St. Croix Lutheran vs. St. Anthony, 7pm
Chaska vs. Benilde-St. Margaret's, 7pm
Belgrade-Brooten-Elrosa vs. Howard Lake-Waverly-Winsted, 7:15pm
Saturday
Boys' Hockey
Tuesday
Stillwater vs. Cretin-Derham Hall, 7pm
Grand Rapids vs. Cloquet-Esko-Carlton, 7pm
Little Falls vs. Monticello, 7pm
Chaska vs. Bloomington Kennedy, 7pm
Benilde-St. Margaret's vs. St. Thomas Academy, 7pm
Maple Grove vs. Elk River, 7pm
Thursday
Stillwater vs. White Bear Lake, 7pm
Grand Rapids vs. Duluth Denfeld, 7pm
St. Cloud Cathedral vs. Monticello, 7pm
Hastings vs. Park of Cottage Grove, 7:30pm
Saturday
Girls' Basketball
Monday
New London-Spicer vs. Rocori, 7:30pm
Tuesday
Buffalo vs. St. Michael-Albertville, 5:15pm
MACCRAY vs. Atwater-Cosmos-Grove City, 6pm
Lake Park-Audubon vs. Pelican Rapids, 6:45pm
New London-Spicer vs. Mound Westonka, 7pm
Prior Lake vs. Apple Valley, 7pm
St. Cloud Cathedral vs. Kimball, 7:15pm
Minnetonka vs. Roseville, 7:15pm
Thursday
Verndale vs. New York Mills, 4pm
Bigfork vs. Mountain Iron-Buhl, 7pm
LeRoy-Ostrander vs. Spring Grove, 7pm
Little Falls vs. Brainerd, 7pm
Maple Grove vs. Armstrong, 7pm
Friday
Robbinsdale Cooper vs. Chanhassen, 7pm
Park of Cottage Grove vs. East Ridge, 7:15pm
Belgrade-Brooten-Elrosa vs. Minnewaska, 7:30pm
Saturday
Tag(s): Featured Hub Exclusive Star Tribune Camden North MACCRAY Central Lakes Brainerd Rocori Central Minnesota Belgrade-Brooten-Elrosa Pierz Granite Ridge Little Falls Great River Pine City Independent Mountain Iron-Buhl Iron Range Mesabi East Northern Lakes Bigfork Northwest Roseau Pheasant Ortonville Polar Esko West Central West Central North Minnewaska West Central South Atwater-Cosmos-Grove City Wright County Wright County West Mound Westonka New London-Spicer